Haddini Aş Hikayeleri 71: HaddiniAs.Net

Ekranlarınızın ayarları ile oynamayın, başlıkta bir hata yok😎.

Bugün size haddini aşan bir insanı değil, haddi aşmaya çalışan insanlara yardımcı olmak üzere kurduğum girişimimin hikayesini anlatmak istiyorum.

HaddiniAs.Net hikayesini anlatmak istememinin nedeni size bir tanıtım yapmak değil (ya da esas amacı bu değil diyeyim😉)

HaddiniAs.Net'in hikayesi, çok düşük bir sermaye ama akıllıca bir planla bir girişimi nasıl kurduğumu ve "içerik üreterek para kazanılmaz bu memlekette" diyenleri nasıl haksız çıkardığımı anlatan ve sizin de bir "hobi" gibi başlayan bir işi, bir süre sonra gelir yaratan bir modele dönüştürebileceğinizi gösteren bir hikaye.

HaddiniAs.Net'in hikayesi insanlara güçlü bir değer sunarsanız bunun sonunda başarılı bir iş modeline dönüşebileceğini, bugünün teknolojik imkanları ile benim gibi hiç bir yazılım bilgisi olmayan bir insanın bile internetten para kazanabileceğini, sosyal medyanın etkin kullanımın büyük bir stratejik silah olduğunu anlatan bir hikaye aynı zamanda.

Nasıl, ilginizi çekti mi?

Öyleyse başlayalım.


Nereden Çıktı Bu Haddini Aş Meselesi?


Yaklaşık bir buçuk yıl önce blogumda "Haddini Aş Hikayeleri"ni yazmaya başladığımda işlerin buraya varacağını hiç düşünmemiştim açıkçası.


Tek amacım takipçilerimi potansiyellerini gerçekleştirmeye ve daha iyi şeyler yapmaya teşvik etmekti.


Çok başarılı insanların hayat hikayelerini okumanın onlara ilham vereceğine, başarı konusunda kafalarındaki ön yargıları kıracağına inanıyordum.