Haddini Aş Kulübü Nedir?

Bu kulübü gerçekten haddini aşmak isteyen senin gibi insanlar için kurdum.

Kulübün büyüklüğünü en fazla 1.000 kişi ile sınırlıyorum, çünkü tüm üyelerinin hadlerini aşmalarına gerçekten yardımcı olmak istiyorum. 

Amacım sadece harika içerikler sunmak değil, ki kulüp aboneleri çok ayrıcalıklı içeriklerle karşılacaklar. Detaylar aşağıda 👇👇👇

Asıl amacım gerçekten değişmene yardımcı olmak. Aylık canlı "Bora'ya Sor Seansları" i ve 3 ayda bir yapacağım müthiş konulardaki canlı seminerlerle değişimine yardımcı olacağım. Ayrıca her mailine şahsen döneceğime de söz veriyorum.

 

Ve bazen de sana küçük sürpizlerim olacak. Neler mi? Dedim ya, onlar sürpriz.

 

Bu arada dileyen kulüp üyelerinin birbirileri ile iletişim kurmasını da sağlayacağım.  Çünkü bence hepimizin birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Bu amaçla tasarladığım abonelere özel bir forumu yakında devreye alıyorum.

Haddini Aş Kulübü Sana Göre mi?

Eğer gerçekten haddini aşmak istiyorsan bu kulübe mutlaka katılmalısın.

Potansiyelini gerçekleştirmen, hayallerine ulaşman, kariyerinde ilerlemen, kendi işinizi kurman ve doğru yatırımlarla finansal özgürlüğüne kavuşman için sana son derece somut, açık ve pratik reçeteler sunacağım. 

Uzun zamandır bir değişim ihtiyacı içinde olduğunu hissediyorsan, bu kulüp üyeliğinin hayatını değiştirici etkisini derinden hissedeceğine söz veriyorum.

Ve bence sen haddini aşmalısın, çünkü çok daha iyisine layıksın.

Haddini Aş Kulübü Üyelerinin İçerik Ayrıcalıkları Neler Olacak?

Tüm Günlük Yazılara Erişim:

Bazı yazılarım herkese açık olmaya devam edecek. Ama en özenerek hazırldığım ve en yeni bilgileri sunduğum yazıları sadece sen okuyabileceksin.

E-Rehberler: 

E-rehberleri bir gelişim alanına derinlemesine odaklanan, yol gösterici ve değişime yardımcı mini kitaplar olarak tasarlıyorum. 

 

E-rehberler azami 30 dakikalık bir sürede okuyabileceğin ve kolayca uygulayabileceği adım adım değişim önerilerini, zevkli bir okuma deneyimi ile birleştiren metinler olacaklar.

Bora'ya Sor Seansları:

Ayda bir kez yapılacak ve canlı yayınlanacak seanslarda bana her şeyi sorabilirsin. Seans öncesinde sorularınızı toparlayacak ve en iyi yanıtları hazırlamaya çalışacağım. Ayrıca seans sırasında da dilediklerini sorabileceksin.

2 Haftada Bir Canlı Seminerler: 

2 haftada bir canlı seminerlerde harika eğitimler vereceğim. Kişisel gelişim yöntemlerinden, doğru yatırım kararları almaya kadar geniş bir perspektife uzanan bu seminelerin kayıt edilmiş versiyonları da emrine amade olacak.

Sürpizler:

E dedim ya, onlar sürpriz:)