top of page

TESLİMAT VE İADE

MADDE-1

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: Bora Özkent
ALICI: Bora Özkent'e ait www.haddinias.net sitesinden hizmet veya ürün satın alan kullanıcılar.

MADDE-2

İş bu sözleşmenin konusu, alıcının, satıcıya ait www.haddinias.net sitesinden, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin teslimi ve iadesi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışta konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve "cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE-3

Ürün Teslimi ve iade koşulları : Sadece www.haddinias.net adresi üzerinden hzmet satın alan müşterilerimiz için geçerlidir.

Ürün Teslimi

Almış olduğunuz abonelik hizmet ile ilgili en geç 72 saat içerisinde aktivasyon sağlanır, satın alınan ürünler için en geç 72 saat içerisinde kargoya verilir.

MADDE-4

İADE ŞARTLARI

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, yazılım ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Satın alınan ürün ya da hizmetin iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Satın aldığınız ürün veya hizmette www.haddinias.net da belirtilen özellikleri ve nitelikleri taşımadığı durumlarda iade gerçekleştirilebilecektir.

bottom of page