karışarak Bulanık insanlar

Haddini Aş Kulübü

Çünkü çok daha fazlasına layıksın! 

Neden Haddini Aş Kulübüne Katılmalısınız?

Herkese açık blog yazıları ve podcastlerle haddinizi aşmanıza ve hayallerinizdeki hayata kavuşmanıza yardımcı olduğumuza inanıyoruz.​ Ama kişisel dönüşüm yolculuklarında daha fazla desteğe ihtiyaç duyulabiliyor.

İçeriklerde sunulan hikaye, metot ve yöntemleri canlı etkinliklerde derinlemesine tartışmak, zaman zaman bize misafir olan insanlardan ilham almak ve benzer yolculuklardaki katılımcılarla platform üzerinden fikir alışverişleri yapmak dönüşümü çok hızlandırabiliyor.

Ayrıca E-Rehberler, Haftanın Bilgeliği, Haftaya Bakış ve Flaş Duyurular gibi sadece kulüp üyelerine özel daha detaylı, güncel ve harekete geçirici içeriklerle de dönüşüm enerjisini sürekli canlı tutmak gerekiyor. Hatta bazı durumlarda birebir mentorluk desteğine bile ihtiyaç duyulabiliyor.

 

Haddini Aş Kulübünü işe tüm bunları sağlamak için kurduk ve aşağıda okuyabileceğiniz kulüp üyelerinin yorumlarına bakarsanız doğru yolda olduğumuzu sevinerek görüyoruz.

karışarak Bulanık insanlar
image0.jpeg

Özlem Gülay
Yapı Kredi Bankası

Haddini As Kulübü, gerek iş hayatı gerekse kişisel ve toplumsal gelişim, finansal özgürlük yolunda hayattaki sınırlarımı öncelikle farketme, ardından da genişletme ve zorlama farkındalığı kazandırdı.

 

Hayatın yoğun dışında, bazen kendimizi unutabiliyor neyi neden yaptığımızı ya da yapmadığımızı ıskalayabiliyoruz.

 

Kurucuların liderliği, kulübün içerdiği kaliteli network ile birleşince şahane bir alan açmış oldum kendime hayatımda..

DSC_6112nssq.jpg

Mete Yurtsever
Mentör/Konuşmacı

Haddini Aş'çılara katılmam da hayatımda radikal değişikliklere yol açtı. Bora Özkent'in Haddini Aş felsefesi ve paylaşımları bu toplululuğun özünü oluştursa da, üyelerin birikimleri ve paylaşıma açıklıkları ortaya büyük bir değer çıkartıyor.

 

Bambaşka alanlarda tecrübe ve bilgi sahibi insanlar olarak, ortak değerler çerçevesinde kişisel gelişimden, finansal yönetime, derin teknolojiden sürdürülebilirliğe birçok alanda paylaşımlar yapabiliyor, birbirimizden öğrenebiliyor ve hayatımıza yön vermede ilham alıyoruz.

file.jpg

Onurhan Kadıoğlu
Toros Terminal

“Haddini Aş” toplumumuzda korkulan bir ifadedir. “Hadsizlik” yapmamanız öğretilmiştir. Bora Özkent ilk grup fikrini attığında biraz çekindim aslında ama gözüm kapatıp daldım.

 

Gözümü açtığımda kıyafetinden, fiziğinden, cinsiyetinden, kariyerinden bağımsız sadece fikirleri ile orda bulunan insanları gördüm. Özkent’lerin liderliğinde düşüncelerin, hayallerin, tecrübelerin paylaşıldığı, her anından keyif aldığım, öğrendiğim, öğrettiğim bir ortam. Haddini Aş ile “dünyayı mı değiştireceksin” ümitsizliğinden “neden olmasın” heyecanına geçiş sağladım.

Haddini Aş Kulübü Üyelerine Özel Hizmetler

 
karışarak Bulanık insanlar

Haddini Aş Kulübü Üyelerine Özel İçerik Örnekleri

Haftaya Bakış Örneği

Haftaya Bakış'ın bugünkü bölümünde Tesla Yapay Zeka gününde olanları aktarıyorum. Teknoloji, inovasyon ve yapay zeka konusuna meraklı herkesin izlemek isteyeceği bir içerik hazırladım sizler için.

Haftanın Bilgeliği Örneği

Bu kez sokaklardan sesleniyorum size. Sevgilim İstanbul'la aşk yaşadık bugün. Herkesin sevgilisiyle baş başa kalması lazım zaman zaman.

Canlı Etkinlik (Seminer) Örneği

Yeni teknolojilere erken aşamalarda yatırım yapmak hem riskli, hem de yüksek getirili stratejilerden birisidir.​ Nasdaq borsasında işlem gören hisseleri nasıl seçtiğimi, yatırım büyüklüğünü nasıl yönettiğimi, giriş ve çıkış stratejilerimi burada anlatıyor, Haddini Aş Kulübü Üyelerinden gelen soruları yanıtlıyorum.

Canlı Etkinlik (Bora'ya Sor Seansı) Örneği

İlk Bora'ya Sor seansı bazı teknik güçlüklerle başladı ama güzel devam etti. İki buçuk saat süren bu sohbette kişisel gelişimden yatırımcılığa, gelecek tahminlerinden, girişimciliğe kadar pek çok alanda sohbet ettik. İyi izlemeler dilerim.