Hedeflerinize Ulaşmanızı Kolaylaştıracak 16 Web Sitesi

Güncelleme tarihi: 16 Mar

2022'ye adım adım yaklaşırken her birimizde karmakarışık duygular var. Bir taraftan pandeminin dolu dizgin devam etmesi ve içinde bulunduğumuz kaygan ekonomik zemin bizlere kaygı, belirsizlik ve stres getiriyor.


Bir taraftan da yeni bir yılın daha iyi geçeceğine ve yeni pencereler açacağına dair biz insanların "iyi ki de bitmeyen" umutları ve hayalleri var. Her ne yaşıyorsak yaşayalım önümüze bakıp, kendi hayatlarımızın sorumluluğunu almamız lazım. Bu yaşama bir kere geldik ve biricik hayatımızı etki alanımız dışındaki şeyler için heba etmek yerine, yapabileceklerimize ve hedeflerimize odaklanmak hepimize daha iyi gelecek.


"Yeni Yılda Hedeflerimi Nasıl Gerçekleştiririm?" rehberini tam da bu sebeple yeni yıl öncesi yayınlamak istedim. Biliyorum ki; insan kendi amacına ve kendini geliştirmeye odaklandığında yaşamında mucizeler yaratabiliyor. Bu nedenle eğer yeni yılda gerçekleştirmek istediğiniz kişisel hedef ve dileklerinizi henüz belirlemediyseniz, bugün tam zamanı! Üstelik artık yanınızda bir rehber de var. İkinci Bölüm'de kişisel hedeflerimizi nasıl belirleyebileceğimizi adım adım anlattım. Umarım kendinizi gerçekleştirmek yolunda yolunuza ilham olur.